درباره ما

برخورد خوب، احترام به حقوق مشتری، قیمت مناسب و نتوع جنس مهم‌ترین معیارهای مجموعه‌ی ماست . 

 

بازار لوازم جانبی خودرو بطور تخصصی از سال 85 شروع به کار نمود. دزدگیر ، روکش صندلی، انواع بوق‌ها ، روداشبوردی و قفل فرمان اولین محصولاتی بودند که در بورس لوازم جانبی خودرو ایران، بازار چراغ برق عرضه شدند. سپس با گذشت زمان و معرفی محصولات جدید تر، این بازار قوت گرفته و قوی‌تر از قبل به فعالیت خود ادامه داد. با اضافه شدن چراغ‌های اسپرت، سیستم‌های نور پردازی جدید و انواع سیستم‌های زنون بازار لوازم خودرو به یکی از بازارهای داغ ایران تبدیل شد. هر روز هزاران خودرو به فروشگاه‌های اسپرتی مراجعه کرده و محصولات خاص و جدید مورد نظر خود را خریداری می‌کردند. فروشگاه ما نیز از همان دوره در کنار شما عزیزان بوده و ما سعی کردیم با توجه به محدود بودن آپشن‌های  خودروهای داخلی و وارداتی و با خلاقیت‌های فردی و تجربی،  کالاهای مناسب و به روز و با کیفیت را به شما دوستان ارایه دهیم .

 

این مجموعه  در سال 1385 فعالیت خود را در بازار تهران ( بازار چراغ برق ) با مدیریت وحید نظری پور شروع نمود هرچند اولین ورود ما به عرصه‌ی لوازم خودرو در سال 1377  در زمینه‌ی لوازم یدکی خودرو بوده و از سال 1385 با تاسیس فروشگاه رئال اسپرت واقع در خیابان ملت، کوچه‌ی آذرطوس فعالیت ما در زمینه‌ی لوازم جانبی خودرو شروع شد سپس با توجه به گستردگی زمینه فعالیت، ادامه‌ی کار مجموعه در فروشگاه آرمان اسپرت واقع در خیابان ملت صورت گرفت. هم اکنون نیز مجموعه‌ی ما در فروشگاه ایران سریر واقع در بازار تهران، ابتدای خیابان ملت مشغول خدمت رسانی به شما سروران گرامی می‌باشد . 

 

در زندگی روزمره، با توجه به هزینه‌های بالا و روزافزون زمانی و مالی ، این مجموعه تصمیم بر این گرفت تا با ارائه‌ی کالاهای مورد نظر شما در فضای مجازی و سایت اختصاصی این فروشگاه با نام ایران سریر، زمینه‌ی تهیه‌ اقلام مورد نظر شما را فراهم و تسهیل نماید. برخورد خوب ، احترام به حقوق مشتری ، قیمت مناسب و نتوع جنس مهم‌ترین معیارها و ارزش‌های مجموعه‌ی ما بوده و همواره در این راستا کوشیده‌ایم . همراهی شما عزیزان افتخار ماست .